استقبال برندهای معتبر ایرانی از نمایشگاه محصولات ایرانی در عمان

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : برندهای معتبر ایرانی در اولین فستیوال و نمایشگاه بزرگ عرضه محصولات ایرانی در کشور عمان به صورت گسترده شرکت می کنند.

به گزارش عمان چنس، دکتر ناصرالدین اسلامی فرد، گفت: اولین نمایشگاه فروش محصولات ایرانی در کشور عمان ، با حمایت اتاق بازرگانی ایران ، اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان ، وزارت گردشگری و صنایع دستی برگزار می شود.

رییس کمیسیون صنایع غذایی اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان تصریح کرد : این رویداد مهم، از دوم اسفندماه سال جاری ، به مدت ده روز در محل نمایشگاه بین المللی عمان برگزار می شود و شرکت های صنایع غذایی، صنایع دستی و تولیدی می توانند در این نمایشگاه حضور بهم رسانند.

رییس برگزاری اولین نمایشگاه فروش محصولات ایرانی در عمان،زمان برگزاری این نمایشگاه را بسیار مناسب عنوان کرد و افزود: همزمانی این رویداد با ایام خرید مردم عمان به مناسبت ماه رمضان، همزمانی با نمایشگاه کتاب عمان و حضور مقامات عمانی و تجار از کشورهای عضو GCC از جمله مزایای مهم این نمایشگاه است.

وی تصریح کرد : محصولات برندهای معتبری از جمله : گوشتیران ، چی توز، فرمند ،هانی، یک و یک ، بهروز ، چاشنی، سبلان، تحفه، شاهسوند، برتر، بهار، اویلا، لادن، آرزومان، گلستان، سه نان، پردیس، یاس، تک ماکارون، ورینا، دامستوس، تبرک، پگاه، روژین،دنت،تکدانه، اویلا، بادوک، حریر،سمیه، شکلی،دامداران،تنو و … در این نمایشگاه حضور دارند.

اسلامی فرد افزود : شرکت‌های دانش بنیان، جهت شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از یک میلیارد تومان تسهیلات اعطایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان بهره‌مند شوند.

 

منبع:عمان خبر

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *