رئیس فدراسیون بدمینتون عمان: از تجربیات ایران استفاده می کنیم

رئیس فدراسیون بدمینتون عمان گفت: قصد داریم با استفاده از تجارب بدمینتون کشور ایران پیشرفت کنیم.
به گزارش عمان چنس، عبدالرحیم الدورشی رئیس فدراسیون بدمینتون عمان که برای حضور در سی و دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی فجر به یزد سفر کرده بود پس از اتمام این رقابت‌ها راهی تهران شد تا با حضور در محل فدراسیون بدمینتون با محمدرضا پوریا در رابطه با استفاده از فرصت‌های موجود در بدمینتون ایران برای رشد و توسعه بدمینتون نوپای عمان مذاکره کند.
عبدالرحیم الدورشی رئیس فدراسیون بدمینتون عمان در ابتدای صحبت‌های خود از مهمان نوازی مردم ایران و محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ایران بابت پذیرایی گرم تشکر کرد.
عبدالرحیم الدورشی گفت: چهار ماه از راه اندازی بدمینتون در کشور عمان می‌گذرد. قصد داریم با استفاده از تجارب بدمینتون کشور ایران پیشرفت کنیم. ایران در میان کشور‌های منطقه و آسیای میانه بالاترین سطح را در بدمینتون دارد.
رئیس فدراسیون بدمینتون عمان افزود: محمدرضا پوریا رئیس و مدیری توانمند در بدمینتون آسیاست و ایشان در کل بدمینتون آسیا و کشور‌های همسایه تاثیرگذار هستند. ما باید برای استفاده از تجربیات ایشان برنامه ریزی کنیم.
الدورشی یادآور شد: سی و دومین دوره رقابت‌های بین المللی فجر را در یزد از نزدیک دیدم. کادر اجرایی این دوره از مسابقان آن را بهترین و قدرتمندترین شکل ممکن برگزار کرد. رقابت‌های بین المللی فجر نشان داد فدراسیون ایران از یک پشتوانه غنی و تجربه‌ای بسیار بزرگ برخوردار است.
محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ایران نیز با بیان اینکه فدراسیون بدمینتون آماده کمک به فدراسیون بدمینتون عمان است گفت: فدراسیون عمان می‌تواند از امکانات موجود در بدمینتون ایران استفاده کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *